Naszym głównym celem jest rozwój spółek, w które inwestujemy. Wierzymy, że najlepszą miarą kreowania wartości jest wzrost EBITDA, więc inwestujemy w firmy potrafiące rosnąć szybciej niż ich konkurenci, zachowując wysoką rentowność.

Skupiamy się na branży, którą dobrze znamy – usług i produktów konsumenckich.

Specjalizujemy się w dostarczaniu kapitału na rozwój oraz w wykupach menedżerskich (MBO/MBI) firm, których główne centrum działalności jest w kraju środkowoeuropejskim należącym do Unii Europejskiej.

Jesteśmy elastyczni – nie wykluczamy żadnej formy naszego zaangażowania finansowego, a decyzje podejmujemy szybko i transparentnie. Możemy obejmować udziały większościowe lub mniejszościowe, jak również dokonywać inwestycji etapami, wraz z rozwojem spółki.

Jesteśmy przedsiębiorcami, więc analizujemy strategię firm. Musimy je poznać i zrozumieć, zanim zdecydujemy się zainwestować. Angażujemy się w zarządzanie spółką oraz przygotowanie strategii rozwoju. W procesie due diligence pracujemy z doświadczonymi menedżerami i ekspertami branżowymi, którzy często później, razem z nami, dołączają do rad nadzorczych naszych spółek portfelowych.

Jesteśmy inwestorem średnioterminowym, z horyzontem inwestycyjnym 3-5 lat.

Współpracujemy z małymi i średnimi firmami, które spełniają nasze wymagania etyczne, społeczne i środowiskowe. Wierzymy w zaangażowanie właścicielskie.